شما اینجا هستید

اجتماعی » خودروهای باری از تردد غیر ضروری در ایام اربعین خودداری کنند
گروه : اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد از رانندگان ناوگان باری خواست تا از تردد و جابجایی بار غیر ضروری در ایام اربعین حسینی در هسته مرکزی شهر خودداری کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان، «سید جعفر شمس» در تشریح این خبر گفت: مشهد بعنوان پایتخت مذهبی ایران هرساله همزمان با ایام اربعین، میزبان تعداد زیادی از عزاداران حسینی است که خدمت به این عزیزان نیازمند برنامه ریزی و پیش بینی تمهیدات ویژه است.
وی ضمن اشاره به تشدید نظارت ها در این ایام افزود: با توجه به اینکه تراکم زائران در اطرف حرم مطهر رضوی و حلقه مرکزی شهر افزایش می یابد، تعداد گشت های بازرسی سازمان نیز در این مناطق بصورت مستمر حضور خواهند داشت تا ضمن کمک به روان سازی ترافیک، بر عملکرد ناوگان باری و رعایت قوانین این حوزه نظارت داشته باشند.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد به رانندگان ناوگان باری توصیه کرد: جابجایی و بار و کالای غیر ضروری را به بعداز ایام اربعین موکول کنند و یا ساعات فعالیت خود را به گونه ای تنظیم کنند که خارج از بازه زمانی پیک ترافیک در هسته مرکزی شهر باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد