شما اینجا هستید

اجتماعی » محموله حشیش در ورودی مشهد توقیف شد
گروه : اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، گروه استان ها- خراسان رضوی- فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر مشهد ۳ عضو یک بانددستگیر و ۹۹ کیلو حشیش کشف شد.
سرهنگ” احمد نگهبان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر مشهد با انجام کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق مقادیر قابل توجهی موادمخدر توسط سوداگران به شهر مشهد دست یافته و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.
این مقام انتظامی افزود: در تحقيقات فنی ماموران انتظامی مشخص شد يك تیم ۳ نفره به صورت عمده در تهيه و قاچاق موادمخدر فعاليت دارند و اين متهمان قصد دارند مقدار قابل توجهي موادافیونی را به وسيله ۲ دستگاه خودرو سواری به شهر مشهد منتقل و توزيع كنند.
فرمانده انتظامی مشهد تصریح کرد: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر مشهد پس از چند روز تحقیقات، موفق شدند متهمان را که با یک دستگاه خودرو تیگو و یک دستگاه خودرو ساینا با محموله موادمخدر در محور نیشابور – مشهد در تردد بودند ردزنی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
سرهنگ نگهبان گفت: به محض نزدیک شدن سوداگران مرگ به نزدیک شهر مشهد ماموران انتظامی با علائم هشدار دهنده به راننده ۲ خودرو دستور ایست دادند که متهمان بدون توجه به هشدارهای مکرر پلیس متواری که پس از طی مسافتی هر دو خودرو را با استفاده از قانونی به کارگیری سلاح متوقف کردند.
وی اظهار داشت: ماموران انتظامی در این عملیات ضربتی ۲ متهم مرد و یک متهم زن را دستگیر و در بازرسی از جاسازهای ماهرانه هر دو خودرو ۹۹ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش را کشف کردند.
فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به معرفی ۳ متهم دستگیرشده به مقام قضائی خاطرنشان کرد: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با موادمخدر و جلوگيري از قاچاق آن و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس ۱۱۰ مي تواند گام موثري در برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد