شما اینجا هستید

اجتماعی » اعزام مشمولان پايه خدمتي شهريورماه ۱۴۰۱

خراسان رضوی- معاون وظیفه عمومی استان از اعزام مشمولان پايه خدمتي شهريورماه ۱۴۰۱ در روزهای سه شنبه يکم و چهارشنبه دوم شهريور ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، سرهنگ” سیدمحسن شجاعی” بیان داشت: اعزام کليه مشمولان استان در پايه شهريور ماه در روزهای سه شنبه يکم و چهارشنبه دوم شهريور ماه انجام مي شود.
وی افزود: اعزام مشمولان در شهريورماه ۱۴۰۱ از ۳ شهرستان مشهد، تربت حيدريه و سبزوار برابر اطلاعات مندرج در برگه اعزام مشمولان به شرح زير صورت خواهد گرفت؛
– مشمولان پايه خدمتي شهريورماه ۱۴۰۱ که از مشهد به خدمت اعزام مي شوند بايستي در تاريخ تعيين شده در برگه اعزام به خدمت به آدرس مشهد- پايانه مسافربري، جايگاه ۱۰مراجعه تا به خدمت اعزام شوند و از مراجعه به معاونت وظيفه عمومي خودداري کنند.
– از طريق رسانه هاي محلي به مشمولان اطلاع رساني شود تا قبل از ورود به مراکز آموزش، بهداشت فردي از قبيل: کوتاه کردن موي سر، گرفتن ناخن ها و… را رعايت کرده، وسايل شخصي، بهداشتي، قاشق و چنگال، ليوان و لباس گرم و اقلام بهداشتي مورد نياز(ماسک، موادضدعفوني کننده سطوح و دست ها) … را به همراه داشته و از حضور و استقرار خانواده ها براي بدرقه مشمولان در محل اعزام اکيدا خودداري کنند.
– به مشمولان اعزامي به استان هاي ديگر در برگ محل مراجعه اطلاع رساني شده تا موادغذايي خشک بين راهي همراه داشته باشند.
– به مشمولان ابلاغ؛ اصل مدارک مورد نياز( برگ اعزام، برگ محل مراجعه، برگ واکسيناسيون، کارت ملي و شناسنامه، مدارک مربوط به شرايط خاص متأهلان، پدر نظامي شاغل يا وابسته، گواهي فوت والدين، جانبازان و خانواده درجه يک شهداء و…) را همراه خود داشته باشند.
-مشمولاني که تمايل دارند شخصا به مرکز آموزش تعيين شده مراجعه کنند مي توانند حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت خود را به مرکز آموزش تعيين شده معرفي کنند.
-از اعزام مشمولاني که هيچکدام از دزهاي واکسن کرونا را تزريق نکرده اند به مراکز آموزش خودداري خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد