شما اینجا هستید

اجتماعی » کارتخوان های هوشمند ابزاری برای نظارت بر قیمت نان
نویسنده : ندا سادات میرپنهان

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، وحید رضا فریدونی مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی در راستای هوشمند سازی، نظارت بر نانوایی های سطح مشهد گفت:
با راه اندازی کارتخوان های هوشمند در نانوایی ها نظارت بر این صنف بیشتر از پیش شده است
وی افزود: قیمت خرید گندم از کشاورزان در سال جاری ۱۱۵۰۰ تومان میباشد، اما برای تامین نان مردم عزیز در مشهد گندم به نرخ ۵۰۰ الی ۶۶۵ تومان در اختیار واحد های آرد سازی قرار میگیرد و پس از آن آرد با قیمتی بسیار یارانه ای در نانوایی ها توزیع میشود.
مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی عنوان کرد: در اجرای این طرح هیچگونه تغییر نرخی در نان برای مردم ایجاد نشده است و با اجرای این طرح قابلیت نظارت انلاین فراهم شده است.
ایشان خاطر نشان کرد: در حال حاضر هیچگونه محدودیتی برای اتباع نداریم و پس از ساماندهی سیستم، برای تمامی اتباع خارجی که در طرح آمایش شرکت کرده باشند ظرفیت در نظر گرفته خواهد شد.
فریدونی در انتها در خصوص روند آموزشی استفاده از این نوع کارتخوان ها گفت: پوسترهای اموزشی در نانوایی ها برای عموم نصب شده تا از نحوه استفاده از این کارتخوان آگاه شوند. از مردم میخواهیم خودشان از این دستگاه ها استفاده کرده و نظارت داشته باشند و درصورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره گیری ۱۲۴ آن را گزارش دهند.

تهیه و تدوین: نداسادات میرپنهان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد