شما اینجا هستید

پارلمان شهری » آماده‌باش حدود ۲۵۰۰ آتش‌نشان در شب چهارشنبه پایانی سال

به گزارش افق مشهد، علیرضا زاکانی در پایان دومین نشست ستاد ویژه مدیریت بحران کلانشهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: این نشست‌ها و جلسات از جنس جلسات متعارف نیست؛ بلکه جلساتی به صورت قرارگاهی است که همه دستگاه‌ها در آن ناظر به تکالیفشان، هم افزایی و تعریف مأموریت مشترک گرد هم می‌آیند؛ لذا افراد حاضر در این جلسه مصوباتی را ناظر به شناخت بهتر سوانح و مخاطرات و پیشگیری از آن‌ها دارند و درباره تأمین نیازها در وقت به‌هنگام با هم همفکری می‌کنند.
شهردار تهران ادامه داد: در رابطه با خروجی جلسات نیز دائماً تمرین‌های متفاوتی را انجام می‌دهند تا هم به روز باشند و هم آمادگی کامل را داشته باشند تا در زمان نیاز خدمت شایسته ای به مردم ارائه کنند.
وی افزود: علاوه بر این، اصل بر این است که این هوشمندی و دقت از متن جامعه و مردم بجوشد. امیدواریم بتوانیم مخاطرات را پیشگیری و در صورت وقوع به بهترین نحو با آن برخورد کنیم.
زاکانی درباره تمهیدات اندیشیده شده برای آخرین چهارشنبه سال نیز گفت: برای کاهش مخاطراتی که در این روز وجود دارد علاوه بر حدود یک هزار و ۵۰۰ آتش نشانی که به طور معمول روزانه برای کار و تلاش آماده هستند، با یک فراخوان هزار نفر دیگر نیز به آن‌ها اضافه شده‌اند. علاوه بر آن تجهیزات ۱۳۷ و دیگر تجهیزات اضطراری و امکاناتی که در مجموعه شهرداری وجود دارد را در خدمت این کار قرار داده‌ایم تا در صورت وقوع حادثه بتوانیم در اسرع وقت به مردم کمک کنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد