شما اینجا هستید

فرهنگی » انتقال بودجه زیارت مشهد به دیگر ردیف‌ها
گروه : فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه زیارت مشهد حذف نشده بلکه از ردیف‌ اصلی به دیگر ردیف‌ها منتقل شده‌ است و تلاش داریم در قالبی دیگر تخصیص یابد که این به معنای حذف آن نیست.

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر در حاشیه مراسم آغاز ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی شهرک شهید رجایی از مناطق حاشیه و کم برخوردار مشهد، در جمع خبرنگاران افزود: تمام بودجه‌ و اعتباری که برای زیارت اختصاص داده می‌شود به منظور تامین زیرساخت‌های حوزه زیارت است که نه‌ تنها ملت ایران بلکه ملل دنیا از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

وی ادامه داد: بودجه حاشیه شهر برای خدمات زیرساختی است که نفع آن به همه می‌رسد و خدمات اقامتی در شهر مشهد برای بهره‌مندی ۳۰ میلیون زائری است که به مشهد سفر می‌کنند و حتی یک نفر از مشهدی‌ها از این خدمات استفاده نخواهند کرد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در باره تکمیل بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی حاشیه شهر مشهد نیز گفت: مقرر شده است این پروژه به عنوان یکی از اقدامات جهادی که دولت در دستور کار قرار داده است سال آینده تکمیل و افتتاح شود و در حال حاضر بخشی از بودجه و اعتبار ساخت آن موجود است.

وی افزود: بودجه این پروژه تا انتهای سال باید هزینه شود و برگشت آن به خزانه نشان دهنده ضعف مدیریت داخلی ما است.

شهرک شهید رجایی معروف به قلعه خیابان در شرق مشهد با جمعیت بیش از ۱۲۰ هزار نفر یکی از مناطق پرجمعیت و حاشیه‌نشین مشهد به شمار می‌رود.

هم‌اکنون ۳۷ بیمارستان در شهر مشهد دایر است.

 

منبع: ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد