شما اینجا هستید

تیتر دوم » صفت اعتمادسازی در رویکردهای شورای ششم

بهگزارش پایگاه خبری افق مشهد، رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: همه باید بدانیم که ضرر ناشی از ایجاد بی‌اعتمادی به مراتب بیشتر از منافع حاصل از آن بوده و برهمین اساس شورای ششم در مسیر اعتمادسازی گام برمی‌دارد.

حسن موحدیان در جلسه با اعضای انجمن صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از گلایه‌های فعالان این حوزه زمان‌بر بودن فرآیند صدور پروانه و پایانکار ساختمانی است، اظهارکرد: همه باید بدانیم که ضرر ناشی از ایجاد بی‌اعتمادی به مراتب بیشتر از منافع حاصل از آن است.

وی افزود: اعتمادسازی باید به یک فرهنگ در بدنه مدیریتی کشور تبدیل شود و شورای ششم امیدواریم بتواند در این مسیر گام بردارد.

موحدیان با بیان اینکه شورای ششم قدردان زحمات و تلاش‌های انبوه‌سازان و سرمایه‌گذاران خواهد بود، گفت: فعالیت این عزیزان موجب اشتغالزایی، گردش سرمایه و رفع معضلات و مشکلات اجتماعی می‌شود که بسیار حائز اهمیت است.

در این جلسه اعضای انجمن به طرح مسائل و مشکلات خود پرداخته بودند و رئیس شورای شهر مشهدمقدس پس از شنیدن آنها، تصریح کرد: دغدغه‌های مطرح شده را در جلسات تخصصی و کارگروه‌های ذیل کمیسیون‌ها دنبال می‌کنیم چراکه شورای ششم نگاه مثبتی به حوزه سرمایه‌گذاری دارد و توجه کاملی باید به سرمایه‌گذاران داشته باشیم.

موحدیان گفت: امیدواریم مسائل و مشکلات انبوه‌سازان به تدریج حل‌وفصل شود ولی باید توجه داشت که همه این دغدغه‌ها در حیطه اختیارات مدیریت شهری نیست.

 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد