شما اینجا هستید

اجتماعی » امنیت شهروندان، خط قرمز دستگاه‌های قضایی و انتظامی
گروه : اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز دستگاه‌های قضایی، انتظامی و امنیتی است.

غلامعلی صادقی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی روز سه شنبه در جمع مسئولان قضایی و انتظامی استان خراسان رضوی گفت: امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز دستگاه‌های قضایی، انتظامی و امنیتی است و با توجه به استقرار وضعیت مطلوب قضایی و امنیتی در استان برای انجام هرگونه ماموریت مشترک میدانی بین این نیرو‌ها آمادگی وجود دارد.

او افزود: نیروی انتظامی با وجود تنگنا‌ها با تمام سرمایه در حال تلاش برای استقرار نظم و امنیت است و این روند با کار جهادی و تلاش مضاعف باید استمرار پیدا کند.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ادامه داد: رضایت مقام معظم رهبری و همچنین افکار عمومی از فعالیت‌های نیروی انتظامی و قضاوت مثبت مردم بسیار مهم است و باید به آن توجه کرد و در جهت ارتقای آن کوشید.

صادقی با اشاره به وجود تعامل بسیارخوب و سازنده دستگاه‌های حاکمیتی در استان بیان کرد: باید از فرصت‌های موجود در جهت حل مشکلات و رفع نگرانی‌های مردم بهره برداری کرد.

او تصریح کرد: برخورد با جرایم خاص و خشن از جمله سرقت‌های توام با خشونت یکی از سیاست‌های مشترک دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است و مجرمان این گونه جرایم نه تنها از ارفاق‌های قانونی بی بهره خواهند بود بلکه با مرتکبان این گونه جرایم با شدتِ برخورد خواهد شد.

سردار محمد کاظم تقوی فرمانده انتظامی خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: پلیس با تمام توان به دنبال برقراری نظم و امنیت عمومی است و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کند.

او افزود: با نگاه تخصصی در حوزه‌های مختلف آماده انجام ماموریت هستیم که در این زمینه توجه ویژه‌ای به هوشمندسازی اقدامات شده است.

در پایان این مراسم از فرماندهی نیروی انتظامی استان و جمعی از روسای پلیس تخصصی و مسئولان انتظامی خراسان رضوی قدردانی شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد