شما اینجا هستید

مدیریت شهری » افزایش نشاط خانواده‌های ساکن در حاشیه شهر

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم به‌دنبال افزایش نشاط در خانواده‌های ساکن در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر است و این رویکرد، جز با مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خود مردم و ساکنان بومی میسر نیست.

مهدی ناصحی با بیان اینکه به همت مدیریت شهری مشهد اتفاقات خوبی در پروژه‌هایی، چون کوه‌پارک و کوهشار و … رقم خورده است، اظهارکرد: «تفریح»، یکی از مهمترین نیاز‌های چهارگانه خانوار بوده که منجر به افزایش نشاط اجتماعی و تعمیق آرامش خانواده می‌شود.

وی گفت: هر اندازه که پارک‌ها و فضای سبز در سطح شهر به منظور استفاده شهروندان مشهدی و زائران بارگاه منور رضوی انجام شود، پسندیده است.

نایب رئیس شورای شهر مشهد کوه‌پارک و زیست‌پارک را به لحاظ طراحی، ایده و اجرا، اتفاقات مبارکی دانست و افزود: شورای ششم، طی عمر ۴ ساله خود، در مسیر افزایش سرانه‌ها، به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر اقدامات جدی و عملیاتی خواهد داشت.

ناصحی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های شاخص ما، افزایش نشاط در خانواده‌های ساکن در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر است؛ البته این رویکرد، جز با مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خود مردم و ساکنان بومی میسر نیست.

وی افزود: بضاعت مدیریت شهری و شهرداری مشهد اندک است و پای کار آمدن بخش‌های مختلف و همراهی مردم موجب تسریع در پیشرفت تعریف و اجرا پروژه‌ها می‌شود.

منبع:پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد