شما اینجا هستید

اجتماعی » کشف بیش از ۲۰۰۰ کیلوگرم روغن نباتی از یک واحد مسکونی در مشهد
گروه : اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف و ضبط ۲۷۴۰ کیلوگرم روغن نباتی خوراکی به ارزش بیش از  ۳۱۰ میلیون ریال از یک منزل مسکونی در مشهد خبر داد.

بخش‌علی بیاتی قله زو در خصوص این احتکار در مشهد اظهار کرد: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با همکاری سپاه امام رضا (ع) از یک منزل مسکونی در مشهد، ۱۲۶۰ بطری ۸۱۰ گرمی، تعداد ۲۶۸ حلب ۵ کیلوگرمی روغن نباتی نیمه جامد و تعداد ۲۸ بطری ۵ لیتری مایع به ارزش بیش از ۳۱۰ میلیون ریال را کشف و ضبط کردند.

وی افزود: بازرسین پس از بررسی موضوع پرونده گزارش بازرسی تحت عنوان احتکار برای فرد متخلف دارنده این میزان روغن نباتی تنظیم و برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی تاکید کرد: میزان روغن احتکار شده با دستور شعبه تعزیرات حکومتی از طریق شبکه رسمی توزیع کالا شامل کاسبان امین زیر مجموعه اتاق اصناف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف کارمندی و کارگری با اولویت مناطق کم برخوردار با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار کشور در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

منبع: روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد