شما اینجا هستید

تیتر اصلی » حامی لیست شورای ائتلاف هستیم ولی منتقد آن هم هستیم

دبیر جنبش مطالبه مشهد مقدس در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری افق مشهد، در خصوص اقدام‌های دوگانه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: جنبش مطالبه همچون اعلام پیشین خود همواره ثابت کرده پا به پای نیروهای انقلاب قدم برداشته و در کنار آنها خواهد ایستاد. جنبش مطالبه از وحدت حمایت کرده و خواهیم کرد، اما حمایت ما دلیلی بر چشم پوشی و سکوت در برابر بعضی اشتباه‌ها نیست. متاسفانه اخباری به گوش می‌رسد که کاندیداهای سیاسی و بعضی دوستانی که ارتباط بهتری دارند در حال لابی و رایزنی‌هایی با ۱۱ نفر اصلی شورای وحدت هستند. متاسفانه این رفتارها، حرکاتی غلط است و بعضی از متخصصانی که این سطح از ارتباط و قدرت لابی کردن را ندارند، در حال عقب افتادن از دور انتخابات هستند که این موضوع درست نیست.

جواد نقندری در ادامه افزود: همچنین لیستی در اختیار ما قرار گرفته که عده‌ای برای کمیته‌های تخصصی معرفی شدند، با حفظ احترام به این عده و کرامتی که برای این افراد و ارادتی که به این عزیزان داریم، اما آقایان در شورای وحدت بهتر بود از کسانی استفاده کنند که در حوزه شهری صاحب نظرتر بوده تا شاعبه ها از بین برود. به طور مثال فردی که بیش از ۱۵ سال است از حوزه شهری دور بوده و با اتفاقات و نواقص طرح ها و پروژه ها آشنا نیست اکنون باید کاندیداها را بررسی کند که این خودش جای نقد دارد.

دبیر جنبش مطالبه در ادامه خاطر نشان کرد: ما از دوستان تقاضا داریم که نواقص را برطرف کنند و این نقدهایی که ما انجام می دهیم را به مواردی چون ضد وحدت بودن و وحدت شکنی ارتباط ندهند. ما دوستدار وحدتیم، همراه وحدتیم اما نقد هم داریم.

وی در انتها بیان کرد: صحبتی هم با دوستانی که کاندیدا شدند و اتفاقا سیاسی هم هستند داشته باشیم. بهتر است که حرفتان را علنی بزنید، بعضا اعلام می کنند جنبش مطالبه به حمایت از آقای کلایی پرداخته و تعریف و تمجید از شهردار اصلاحات می کند‌، اما در جلسه های خصوصی دیده و شنیده می شود آشکارا بیان می­ کنند آقای کلایی شهردار موفق و توانمندی هست و شهر را زنده کرده و به کارگاه عمرانی تبدیل کرده است. آقایان بهتر است خیلی صریح و آشکار اعلام موضع کنند. در پستوها به گونه ای اعلام موضع نکنند و در رسانه ها و دیدارهای عمومی به شیوه ای دیگر رفتار کنند. ما بر خلاف دوستان از اقدامات خوب شهردار مشهد خارج از نگاه سیاسی حمایت کردیم و آنجایی که لازم بوده نقدش کردیم. هیچ وقت حرفمان را تغییر ندادیم و شکل های دیگری بازگو نکردیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد