شما اینجا هستید

اجتماعی » دستگیری ۸۵۸ متهم در اجرای طرح عملیاتی ثامن پلیس مشهد
گروه : اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، فرمانده انتظامی مشهد به اجرای نهمین مرحله “طرح ضربتی ثامن و برخورد با جرایم خشن و سرقتها در مشهد اشاره و بیان کرد: در چارچوب این عملیات پلیسی ۸۵۸ متهم دستگیر و مقادیر زیادی اقلام سرقتی و مواد مخدر در این کلانشهر کشف و ضبط شد.

سرهنگ عباس صارمی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه کشفیات طرح ثامن در گفتگو با خبرنگاران افزود: ظرف ۲۴ ساعت گذشته با اجرای این طرح علاوه بر دستگیری متهمان، ۲۱ دستگاه خودرو و ۱۷ دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.
وی به کشف ۴۸۰ مورد از دیگر اقلام سرقتی نیز اشاره و بیان کرد: دو قبضه سلاح شکاری، یک قبضه اسلحه جنگی و ۱۲ قبضه سلاح سرد از دیگر کشفیات پلیس در چارچوب طرح ضربتی ثامن هستند.
فرمانده انتظامی مشهد ادامه داد: جمع‌آوری ۲۸۴ نفر معتاد متجاهر، بازداشت ۲۴ توزیع‌کننده مواد مخدر و کشف پنج کیلو و ۶۱۹ گرم انواع مواد مخدر از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح بودند.
وی گفت: پلمپ ۲۲ واحد اماکن و اصناف متخلف، کشف مقادیری مشروبات الکلی و همچنین دو هزار و ۱۶۲ عدد قرص روانگردان از دیگر اقدامات پلیس در اجرای طرح ضربتی ثامن در مشهد هستند.
سرهنگ صارمی افزود: اجرای این طرح رضایت مردم را در پی داشت بطوری که در جریان اجرای آن شهروندان مشارکت و همکاری خوبی با پلیس داشتند.
طرح ضربتی پلیسی ثامن در پی مطالبه مردم مبنی بر برخورد با جرایم خشن و سرقت در مناطق مختلف مشهد از سوی فرماندهی انتظامی مشهد در سطح این کلانشهر به اجرا در آمده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد