شما اینجا هستید

مدیریت شهری » آغاز عملیات اجرایی احداث بزرگترین بوستان حاشیه شهر مشهد

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، عملیات اجرایی بزرگترین بوستان حاشیه شهر مشهد با حضور اعضای فراکسیون محرومیت زدایی مجلس شورای اسلامی در شهرک شهید رجایی آغاز شد.

محمدرضا کلایی در مراسم آیین آغاز عملیات اجرایی احداث بزرگترین بوستان حاشیه شهر که با حضور اعضای فراکسیون مجلس ، رئیس و اعضای شورای شهر مشهد و جمعی از مسئولان شهری و استانی برگزار شد، اظهار کرد: از مجموع پروژه‌های شهید رجایی و باهنر که محل بحث بوده و حدود یک ماه است که در دستور کار قرار گرفته است، امروز پروژه پنج هکتاری انتهای بولوار معقول و مهریز آغاز می شود که امیدواریم ظرف ۱۸۰ روز به پایان برسد.

وی افزود: امروز تخریب اولین دیوار مجموعه که خواست عمومی مردم نیز بود، انجام شد.

وی ادامه داد: امیدوارم برای اجرای پروژه‌ها بتوانیم تعامل سازنده با آستان قدس رضوی داشته باشیم، تولیت این آستان نگاه مثبتی دارند و امیدواریم این نگاه در همه ارکان باشد که برنده آن مردم هستند و اعتماد کردن دستگاه‌ها به یکدیگر زمانبر است.

رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این مراسم گفت: طی سه سال گذشته مشهد تبدیل به کارگاه بزرگ سازندگی شده و مناطق محروم در صدر اقدامات شورای شهر پنجم بوده و هست.

رمضانعلی فیضی افزود: طی سه سال گذشته، ٧٣ بوستان در مناطق حاشیه شهر مشهد احداث شده است.

معاون اقتصادی استاندار خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: این پروژه از نیازهای اصلی مشهد است. در این شهر بیش از یک میلیون حاشیه نشین داریم و امیدواریم بتوانیم حاشیه نشینی را کاهش دهیم.

علی رسولیان تصریح کرد: پس از این پارک نیز با همکاری بتوانیم کشاورزی توریستی در این محدوده راه‌اندازی کنیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد