رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
  • کد خبر : ۴۹۷۴۸
  • چاپ خبر : فردا، آغاز ماراتن تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی

فردا، آغاز ماراتن تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، حسن جعفری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی آخرین وضعیت انتخابات در استان خراسان رضوی را بسیار خوب ارزیابی و اظهار کرد: طبق زمان بندی که از قبل برای مجلس خبرگان صورت گرفته بود از ۱۸ گام طراحی شده اکنون در گام ۱۷ ام هستیم که بحث تبلیغات ۵ داوطلبی بوده که صلاحیتشان مورد تائید شورای نگهبان قرار گرفته است.

وی افزود: ۵ داوطلب مجلس خبرگان برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی خود را ضبط کرده‌اند و از فردا در شبکه استانی پخش می‌شود بدین ترتیب در حوزه مجلس خبرگان گام هفدهم را طی می‌کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی آخرین وضعیت انتخابات مجلس را نیز اینگونه تشریح کرد: در رابطه با مجلس نیز از ۱۸ گامی که داریم اکنون در گام ۱۴ ام هستیم و دیشب آخرین مهلت پاسخ‌گویی به شکایات افرادی بود که صلاحیتشان در شورای نگهبان رد شده بود.

جعفری ادامه داد: اسامی افراد تائید شده در اختیار ستاد انتخابات استان قرار گرفته و تا دقایق دیگر این اسامی را نهایی می‌کنیم بنابراین گام ۱۴ ام و ۱۵ ام به صورت همزمان برداشته خواهد شد و اسامی داوطلبان نهایی در معرض چاپ قرار می گیرد و به اطلاع مردم می‌رسد.

وی بیان کرد: از فردا شاهد آغاز تبلیغات انتخابات برای داوطلبانی خواهیم بود که اسامی آن‌ها منتشر شده و مجاز هستند که تبلیغات خود را تا ۲۴ ساعت قبل از شروع انتخابات آغاز کنند.

اخبار مرتبط