شما اینجا هستید

اجتماعی » ۱۵ هزار زائر اربعین از فرودگاه مشهد به عتبات عالیات سفر کردند
گروه : اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد به نقل از صبح توس، محمدباقر قاسم‌ زاده، مدیرکل فرودگاه‌ های خراسان رضوی اظهار کرد: از ۱۰ روز گذشته تاکنون، بیش از ۱۵ هزار نفر از زائرین اربعین حسینی از فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد به عتبات عالیات و عراق، سفر کرده‌ اند.

وی افزود: مقصد این تعداد از زائرین حسینی به دو شهر نجف و بغداد بوده است که یا به طور مستقیم به نجف سفر کرده و یا به بغداد رفته و از آنجا راهی راهپیمایی عظیم حسینی شده‌ اند.

قاسم زاده یادآور شد: پیش بینی می شود طی برنامه ریزی های انجام شده از ۱۵ مهرماه تا ۱۵ آبان ماه پروازهایی که مقصد آن‌ ها نجف اشرف است، افزایش دو برابری نسبت به ماه های عادی سال داشته و به ۱۴۱ پرواز رفت و برگشت به عتبات عالیات برسد.

مدیرکل فرودگاه‌ های خراسان رضوی خاطر نشان کرد: امسال برنامه ریزی گسترده ای جهت رفاه حال زائران حسینی و عتبات عالیات در ایام اربعین از طریق فرودگاه هاشمی نژاد مشهد انجام شده است و امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل در خدمت زائرین حسینی باشیم.

وی بیان کرد: از نهم تا نوزدهم مهر ماه سال جاری بیش ۱۵ هزار نفر از زائرین اربعین حسینی از طریق فرودگاه مشهد و توسط ۶۳ پرواز به مقصد نجف و ۲۸ پرواز به مقصد بغداد سفر کرده‌اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد