شما اینجا هستید

ورزشی » کامبک ابومسلم؟ انشاالله
گروه : ورزشی , یادداشت
نویسنده : سید شایان حسینی راد-دبیر سرویس شهری پایگاه خبری افق مشهد

روزی که ابومسلم در فینال جام حذفی مقابل صباباطری قرار گرفت و مقابل دیدگان تماشاگران خود شکست خورد شاید یکی از غمگین ترین روزهای مشهد رقم خورد.
ابومسلم عاشقان و هواداران بسیاری را در نه تنها در مشهد، بلکه در تمام شرق کشور دارد. ابومسلم خراسان یکی از باریشه ترین تیم های ایران، بعد از آنکه مالکیتش از نیروی انتظامی به بخش خصوصی واگذار شد رفته‌ رفته افت کرد و درست در اولین روزهایی که مشهد دارای دو نماینده در لیگ برتر بود بعد از پیام خراسان به دسته اول سقوط و به مرور زمان نابود شد.
ابومسلم که روزگاری ستاره‌های بزرگی همچون آندرانیک تیموریان، سعید خانی، مجتبی جباری، خسرو حیدری، رضا عنایتی، محمد رضا خلعتبری و چندین ستاره دیگر را به لیگ برتر و فوتبال ملی معرفی کرده بود به روزی رسید که از آن تنها چیزی که به جا مانده بود بدهی بود، بدهی که پرداخت نشد تا باعث انحلال رسمی پرطرفدارترین تیم شرق کشور شود.
حال بعد از گذشت چندین سال محمدرضا عباسی مالک سابق باشگاه سیاه جامگان با خرید امتیاز ابومسلم قصد دارد این تیم را احیا کند و آن را به لیگ برتر برگرداند.
این کار نشدنی نیست اما همه می‌دانیم با توجه به شرایط اقتصادی برای بخش خصوصی کار بسیار بسیار سخت است و تا همین جای کار نیز باید از عباسی بابت حضورش در فوتبال و هزینه های بسیار برای نشاط مردم تشکر کرد. اما سرانجام تمام تیم های خصوصی در مشهد و کشور به نحوی بوده که چندان امیدی به داشتن یک تیم قدر نمیتوانیم داشته باشیم.
اما عباسی با هیئت مدیره ای تقریباً نزدیک به مدیریت شهری و با ریاست از راه دور حشمت مهاجرانی بر هیئت مدیره قصد دارد تمام توان خود را برای بازگشت این تیم به شکوه سابق به کار گیرد، موضوعی که طبیعتاً خواسته و حتی آرزوی بسیاری از شهروندان مشهد است.
مسئولیت فنی تیم نیز با سعید خانی کاپیتان سابق ابومسلم است، کاپیتانی که از جان مایه می‌گذاشت حال وظیفه بازگرداندن امید و شور به مردم مشهد بر عهده دارد.
کامبک ابومسلم برای بازگشت به لیگ برتر یکی از آرزوهای مهم مردم مشهد است. سال‌های گذشته تیم شهرخودرو با سهمیه آسیایی توانستند طرفداران زیادی را برای خود جمع کنند اما باید قبول کرد برای مردم این شهر هیچ تیمی ابومسلم نمی‌شود.
همه مشهد دلشان تنگ شده، برای ابومسلمی که لرزه بر تن هر تیمی می‌انداخت، برای شعارهای جذاب استادیوم تختی و ثامن
از یا امام رضا تا ابومسلم خراسان، سرور کل ایران، ان‌شالله آن روز فرا رسد.

سید شایان حسینی راد-دبیر سرویس شهری پایگاه خبری افق مشهد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد