شما اینجا هستید

ورزشی » شهر خودرو در آستانه ورشکستگی
گروه : ورزشی

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، باشگاه شهر خودرو این‌روز‌ها بیش از هر زمانی دیگری با مشکلات مالی مواجه شده است تا حدی که در آستانه واگذاری قرار گرفته دارد.

 باشگاه شهر خودرو چند صباحی است که با مشکلات مالی زیادی مواجه شده و فرهاد حمیداوی هم در دسترس این باشگاه نیست تا اعضای این باشگاه کاملا بلاتکلیف باشند.

با شرایطی که برای باشگاه شهر خودرو بوجود آمده تعداد زیادی از بازیکنان این تیم از لحاظ قانونی می‌توانند قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرده و راهی تیم‌های دیگر شوند، مسئله‌ای که ناراحتی شدید مهدی رحمتی را هم در پی داشته است.

اما اینکه چرا سرنوشت باشگاه شهرخودرو به این روز افتاده دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد که مهمترین آن قدرتی است که برخی دلال‌ها در این باشگاه پیدا کرده‌اند.

تقریبا از حدود دو سال پیش یک شرکت نقل و انتقالاتی به واسطه ارتباط خیلی خوبی که با سرمربی وقت شهر خودرو داشت تقریبا ۹۰ درصد بازیکنان این تیم را تحت قرارداد خود قرارداد. در ادامه مالک باشگاه شهرخودرو هم در هیئت مدیره این باشگاه سمت گرفت تا تقریبا باشگاه مشهدی زیر سلطه شرکت نقل و انتقالاتی قرار بگیرد.

در فصل نقل و انتقالاتی تابستان امسال هم شرکت اشاره شده با توجه به ارتباط خوبی که با برخی سرمربیان سرشناس لیگ برتری در تیم‌های معروف پایتخت داشت توانست برخی از بازیکنان شهرخودرو را با قیمت‌ها گزاف به آنها بفروشد. انتقالی که به نظر می‌آید باشگاه شهرخودرو کمترین سود را در آن داشت.

به خاطر همین مسئله بود که یکی از نمایندگان ایران در فصل پیش لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری رو به جوانگرایی آورد. جوانانی که اکثرا تحت قرارداد شرکت اشاره شده هستند تا بلکه در فصل جاری اسم در کرده و در پایان فصل به شکل قبل به تیم‌ها بزرگ با قیمت‌های گزاف فروخته شوند. 

در شرایط فعلی هم مالک باشگاه شهرخودرو بعد از بازداشت دو عضو هیئت مدیره این باشگاه کاملا از دسترس خارج شده و مشخص نیست نماینده مشهد در لیگ برتر چه سرنوشتی قرار است پیدا کند.

منبع: آنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد