شما اینجا هستید

مدیریت شهری » اتفاق جدیدی در مطالعات کمربند جنوبی رخ نداده است

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، شهردار مشهد با بیان اینکه «تاکنون اتفاق جدیدی در خصوص پروژه کمربند جنوبی مشهد و مطالعات آن رخ نداده است»، گفت: اگر مطالعات زیست محیطی پروژه، ساخت کمربند را به صلاح شهر نداند کمربند را نخواهیم ساخت.

محمدرضا کلائی، در خصوص اخبار منتشر شده در برخی از رسانه‌ها مبنی بر اینکه مشاور محیط زیستی کمربند جنوبی به اجرا نشدن این پروژه رأی داده است،  اظهار کرد: ما نسبت به گذشته با هیچ شرایط جدیدی مواجه نیستیم. هنوز مطالعات زیست محیطی پروژه کمربند جنوبی در حال تحویل‌گیری است.

وی با اشاره به اینکه «کمربند جنوبی در طرح‌های بالا دستی لحاظ شده است»،  افزود: تاکنون اتفاق جدیدی در خصوص پروژه کمربند جنوبی مشهد و مطالعات آن تمام نشده است.

شهردار مشهد بیان کرد: همان‌طور که ما از روز اول به مردم قول داده‌ایم تا زمانی که پیوست زیست محیطی پروژه‌ای را تاکید نکند آن را نخواهیم ساخت، همچنان پای این قول هستیم.  

کلائی عنوان کرد: ما روز اول حرف شفافی را به مردم زدیم که همچنان روی حرف خود هستیم. اگر مطالعات زیست محیطی، ساخت پروژه کمربند جنوبی مشهد را تاکید کند و آن را برای شهر اجباری و لازم بداند، ما نیز ساخت کمربند جنوبی را انجام می‌دهیم.

شهردار مشهد خاطرنشان کرد: اگر مطالعات زیست‌محیطی پروژه، ساخت کمربند را مغایر و به صلاح شهر نداند کمربند را نخواهیم ساخت.

منبع: ایسنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد