شما اینجا هستید

مدیریت شهری » نیروهایی به منظور ارشاد مسافران جهت استفاده از ماسک در نظر گرفته شده است

مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما، در خصوص میزان استفاده از ناوگان اتوبوسرانی در شرایط و محدودیت های کرونایی اذعان نمود:  میزان استفاده مسافران از این ناوگان حدود ۵۰ درصد نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده است به این صورت که قبل از شیوع ویروس کرونا بیش از ۹۰۰ هزار تراکنش ثبت شده است و در حال حاضر حدود ۴۰۰ هزار تراکنش انجام می گیرد، و این موضوع ناشی از مواردی چون مجازی بودن مدارس، شرایط کرونایی و … می­باشد.

ایشان در ادامه افزودند: در بعضی از ساعات در خطوط محوری شاهد شلوغی اتوبوس ها و ایستگاه ها هستیم که در این شرایط به شهروندان توصیه می کنیم در صورتی که قصد سفر با اتوبوس را دارند از ماسک استفاده کنند و این در حالی است که ۸۵ درصد شهروندان این موضوع را رعایت می کنند.

وی همچنین افزودند: در پایانه های خطی و متمرکز ۲۸ نیرو به منظور ارشاد مسافران برای زدن ماسک در استفاده از اتوبوس به کارگیری شده است، در این بین متاسفانه مسافرانی که توجهی به توصیه ها نمی کنند برای ایجاد نشدن تنش نمی توان از ورود آن ها خودداری کرد.

ایشان در ادامه دادند: یکی ازخدماتی که سازمان اتوبوسرانی مشهد مقدس در شرایط کرونایی به شهروندان ارائه   می دهد تقویت ناوگان در خطوط شلوغ است، به این صورت که سر فاصله ها را کاهش داده ایم تا میزان بیشتری مسافر را پذیرش کنیم و از شلوغی اتوبوس ها جلوگیری شود.

عباس اتحادی در ادامه افزود: پنجره های اتوبوس ها به منظور تهویه هوای داخل باز می شوند اما به دلیل برودت هوا توسط خود شهروندان بسته می شود.

مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی در انتها خاطر نشان کرد: راه های ارتباطی شهروندان به منظور ثبت انتقادات و پیشنهادات به سازمان اتوبوسرانی مشهد مقدس از طریق شماره تماس های زیر می باشد

۱۳۷ (واحد ارتباطات مردمی شهرداری مشهد)

۳۳۲۳۵ (اداره بازرسی سازمان اتوبوسرانی مشهد)

۳۳۴۴۸۳۰۰ (اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد)

و همچنین سامانه پیامکی سازمان اتوبوسرانی به شماره ۳۰۰۰۸۸۸۸ و پرتال اینترنتی سازمان اتوبوسرانی مشهد

خبرنگار: نفیسه صمیمی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد