رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
  • کد خبر : ۵۲۷۶۲
  • چاپ خبر : درخواست مسئولان برای عدم سفر به ییلاقات مشهد
با افزایش بیش از پیش ویروس کرونا

درخواست مسئولان برای عدم سفر به ییلاقات مشهد

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد به نقل از صدا و سیما، در صورت افزایش درخواست سفر به ییلاقات طرقبه و شاندیز طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا مسیر عبور و مرور به این مناطق به زودی محدود و نهایتا مسدود می شود.

 رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان طرقبه شاندیز در جلسه ستاد مقابله با کرونای این شهرستان گفت: با توجه به اینکه طرقبه شاندیز نیز همانند دیگر شهرستانهای استان به ویژه مشهد مقدس در وضعیت بحرانی کرونا قرار دارند تا اطلاع ثانوی گردشگران و زائران به این مناطق سفر نکنند.

سید حسن حسینی افزود: به رقم تلاش های فراوان کادر بهداشت و درمان این شهرستان و تدابیر لازم برای اجرای دستور العمل های بهداشتی متاسفانه طرقبه و شاندیز در وضعیت بحرانی کرونا و افزایش فوتی ها قرار گرفته است.

وی ادامه داد: محدودیت های مصوب نیز به همه ادارات و نهادهای ذیربط ابلاغ شده که با همکاری و هم افزایی اصناف به شکل مطلوبی هم اکنون در حال اجرا است.

فرماندار طرقبه شاندیز گفت: حضور زائران و مجاوران در روزهای پیش رو به جز افزایش خطر جانی برای خود، خانواده و ساکنان بومی این ییلاقات هیچ ثمره دیگری ندارد.

حسینی افزود: در صورت همگیری و گسترش بیش از پیش ویروس کرونا طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا به زودی محدودیت های رفت و آمد به طرقبه و شاندیز افزایش می یابد.

او ادامه داد: امیدواریم مجاوران و زائران با سفر نکردن به طرقبه و شاندیز موجب کاهش محدودیتهای رفت و آمد به این ییلاقات شوند.

اخبار مرتبط