رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
  • کد خبر : ۵۲۷۴۹
  • چاپ خبر : ابومسلم با خانی احیا می‌شود؟
سعید خانی هدایت ابومسلم را بر عهده گرفت

ابومسلم با خانی احیا می‌شود؟

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد به نقل از مشهد فوری، سرمربی جدید تیم ابومسلم بهشت مشهد مدعی شده که با برنامه‌ای ۵ ساله این تیم را به سطح نخست فوتبال ایران برمی‌گرداند.

تیم ابومسلم شهر بهشت مشهد که پیش از این اخباری جسته و گریخته در خصوص تشکیلش شنیده می‌شد، با انتخاب سرمربی و کادرفنی خود به نظر می‌رسد، عزمی جدی برای فعالیت در فوتبال ایران و البته صعود به لیگ بالاتر دارد.

مالکیت این تیم بر اساس همان سند ثبتی که از گذشته وجود دارد، در اختیار محمدرضا عباسی، مالک سابق سیاه‌جامگان مشهد است که موفق شد در طول ۴ سال از لیگ دسته دوم کشور به لیگ برتر صعود نماید.

حالا در تازه ترین اقدام، محمدرضا عباسی اقدام به انتخاب سرمربی تیم خود کرده است و سعید خانی، کاپیتان سابق ابومسلم را به عنوان سرمربی ابومسلم شهربهشت منصوب کرد.

گفتنی است ابومسلم شهر بهشت در مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور فعالیت خواهدکرد. به جز سعید خانی که به عنوان سرمربی در ابومسلم شهربهشت فعالیت می‌کند، بیوه‌گانی، تدین، داوود دانش‌دوست، امید غلامی و آریانیک دیگر اعضای کادرفنی این تیم خواهندبود.

سعید خانی سابقه بازی و بستن بازوبند کاپیتانی ابومسلم را در کارنامه دارد. خانی در خصوص برنامه هایش برای تیم ابومسلم شهربهشت گفته با برنامه‌ای ۵ ساله قرار است ابومسلم به سطح نخست فوتبال ایران بازگردد.

اخبار مرتبط