رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
  • کد خبر : ۴۹۹۶۹
  • چاپ خبر : ایجاد دسترسی از بزرگراه شهید سلیمانی به بولوار نماز با بهره برداری از تقاطع شهید ناصری
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد

ایجاد دسترسی از بزرگراه شهید سلیمانی به بولوار نماز با بهره برداری از تقاطع شهید ناصری

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: با بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح شهید ناصری از بزرگراه شهید سلیمانی به بولوار نمازدسترسی ایجاد شد.

خلیل الله کاظمی امروز درمراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید ناصری که با حضور شهردارمشهد، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی، فرمانده نیروی انتظامی استان، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد، افزود: ۲۱ خرداد ماه امسال، با هدف ایجاد دسترسی سریع و آسان از بولوار شهید سلیمانی به بولوار نمازو فکوری وکاهش بارترافیکی میدان جمهوری و بولوار پیروزی عملیات اجرای تقاطع غیر همسطح شهید ناصری آغاز شد.

وی با بیان این که خوشحال هستیم که امروز شاهد بهره برداری از این پروژه هستیم، اظهارکرد: تقاطع غیرهمسطح شهید ناصری با هزینه حدود ۳۵ میلیارد تومان با سازه ای فلزی اجرا شده است.
وی افزود: اجرای عرشه فلزی پل به صورت سرتاسری باعث کاهش وزن کلی سازه و نصب آن روی باندهای اصلی با کمترین زمان ممکن و کمترین تبعات ترافیکی در زمان اجرا شده است.

کاظمی تصریح کرد: یکی از تاکیدات شهردار مشهد از ابتدا اجرای کامل پروژه های عمرانی بوده است لذا تقاطع شهید ناصری همراه ۴۸۰۰ مترفضای سبز و نورپردازی پل به صورت کامل اجرا و به بهره برداری رسیده است.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: تقاطع شهید ناصری با ۱۴ روز تاخیر بهره برداری رسید که دلیل آن قرارگرفتن لوله انتقال آب در زیر پایه اصلی و همچنین بارش برف و کاهش شدید دما درزمان بتن ریزی بود که ازبابت تاخیراز شهروندان عذر خواهی می کنیم.

اخبار مرتبط