رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
  • کد خبر : ۴۹۷۴۴
  • چاپ خبر : اولین شکست آسیایی شهرخودرو رقم خورد
لیگ قهرمانان آسیا

اولین شکست آسیایی شهرخودرو رقم خورد

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد، در روز اول از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و در گروه B مسابقات تیم‌های الهلال عربستان و شهر خودروی از ساعت ۱۸:۱۰ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه زعبیل دبی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود الهلال به پایان رسید. گل‌های این مسابقه توسط کاریو در دقیقه ۴۵  و بافتیمبی گومیس در دقیقه ۶۸ به ثمر رسیدند.

ترکیب الهلال: عبدالله المعیوف، یاسر الشهرانی، جانگ هیون سو، عبدالله الحفیظ، مدالله العلیان، سباستین جووینکو، سلمان الفرج، عبدالله عطیف، آندری کاریو، بافتیمبی گومیس و سالم الدوساری.
ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، محمد قاضی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، حسین مهربان، میلاد سرلک، حسن جعفری، سعید صادقی و محمد فرامرزی.
دقیقه ۱۲: شوت سرکش سباستین جووینکو از پشت محوطه جریمه شهر خودرو در حالتی بسیار خطرناک از روی دروازه رحمتی راهی اوت شد.
دقیقه ۱۷: ضربه گومیس از خط عرضی محوطه جریمه شهر خودرو می‌رفت درون دروازه این تیم جای بگیرد که جعفری توپ را از روی خط دروازه برگرداند.
دقیقه ۲۵: سالم الدوساری در محوطه جریمه شهر خودرو با دریبل روپای استثنایی مدافع این تیم یک ضربه فنی به سمت دروازه رحمتی زد که توپ از چند سانتیمتری تیرک افقی دروازه رحمتی راهی اوت شد.
 دقیقه ۲۹: بار دیگر جووینکو با شوتی محکم از پشت جریمه شهر خودرو دروازه این تیم را تهدید کرد که رحمتی توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه ۳۳: الهلال در ادامه حملات متعددش روی دروازه شهر خودرو می‌رفت توسط الشهرانی به گل برسد که ضربه او از روی خط شش‌قدم توسط رحمتی به کرنر فرستاده شد. در ادامه الهلالی‌ها باز هم فرصت گلزنی داشتند که ضربات مهاجمان این تیم در دو مرحله به مدافعان شهر خودرو برخورد کرد.
دقیقه ۳۹: ارسال کاریو از جناح چپ شهر خودرو مستقیم می‌رفت درون دروازه این تیم قرار بگیرد که توپ با برخورد به تیرک افقی دروازه به زمین برگشت.
دقیقه ۴۵: کاریو این بار با یک شوت روپا از پشت محوطه جریمه شهر خودرو به زیبایی دروازه این تیم را باز کرد.
دقیقه ۵۴: جووینکو با یک شوت محکم و زیبا از روی خط محوطه جریمه  باز هم دروازه رحمتی را تهدید کرد.
دقیقه ۵۷: داور اولین کارت زرد را به علی نعمتی داد.
دقیقه ۶۷: ارسال العلیان از جناح راست الهلال با ضربه قیچ برگردان گومیس همراه بود که توپ در حالت خطرناک از روی دروازه رحمتی به اوت رفت.
دقیقه ۶۸: این بار کاریو از جناح چپ الهلال حمله‌ای را تدارک دید و با یک پاس زمینی و رو به عقب گومیس را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد و این بازیکن از میان چند مدافع شهر خودرو با تیزهوشی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
دقیقه ۸۴: جووینکو باز هم با شوتی محکم از راه دور دروازه رحمتی را تهدید کرد.

نماینده کشورمان در این مسابقه هرگز نتوانست دروازه الهلال را به طور جدی تهدید کند و توپ بیشتر روی دروازه رحمتی بود.

اخبار مرتبط