رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
  • کد خبر : ۴۷۹۴۶
  • چاپ خبر : اعتراف گوشی قاپ حرفه ای به ۳۰ فقره سرقت
سرقت های سريالی و گوشي قاپي در محدوده بلوار جانباز مشهد

اعتراف گوشی قاپ حرفه ای به ۳۰ فقره سرقت

به گزارش پایگاه خبری افق مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی در تشریح این خبر گفت: گزارش چند فقره سرقت های سریالی گوشی قاپی در محدوده بلوار جانباز مشهد پلیس را برآن داشت طرح ویژه ای را برای  شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این سرقت ها در دستور کار خود قرار دهد.

وی افزود: تیم های تجسس کلانتری آبکوه مشهد در این ماموریت ضربتی با تقویت گشت های نامحسوس و با ردزنی های گسترده ۲ جوان موتورسوار را به عنوان مظنون تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: ماموران کلانتری آبکوه پس از دقایقی برای دستگیری ۲ متهم که قصد قاپیدن گوشی تلفن همراه یک عابر پیاده داشتند وارد عمل شدند.

سرهنگ صارمی گفت: در این لحظه عملیات تعقیب و گریز آغاز و راننده موتورسیکلت به سرعت از صحنه متواری شد اما پلیس، متهم دیگر پرونده را دستگیر کرد.

وی گفت: متهم ۱۷ ساله در تحقیقات اولیه پرونده اعتراف کرد از چندی قبل با همدست خود آشنا شده و نقشه سرقت ها را طراحی و  تاکنون مرتکب ۳۰ فقره گوشی قاپی شده اند.

سرهنگ صارمی با اشاره به این مطلب که تحقیقات پرونده تا زمان دستگیری متهم فراری پرونده و کشف سرقت های انجام شده توسط این ۲ متهم ادامه دارد از شهروندان خواست به توصیه های ایمنی و بازدارنده پلیس درباره پیشگیری از وقوع سرقت های خیابانی و نحوه حمل و استفاده از گوشی تلفن همراه در خیابان ها مدنظر خود داشته باشند.#

اخبار مرتبط