رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
  • کد خبر : ۴۷۶۹۴
  • چاپ خبر : اصل و مبنای انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی باطل است
محمدیان رئیس سازمان بسیج رسانه استان خراسان رضوی

اصل و مبنای انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی باطل است

محمدیان رئیس سازمان بسیج رسانه استان خراسان رضوی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری افق مشهد اظهار داشت: با احترام به خبرنگاران و عکاسان ورزشی، اصل و مبای این انجمن باطل است، ضمن اینکه خبرنگار برای حضور در هر نشست و هر مکانی نیاز به آی دی کارت ندارد و اینکه بیان شده برای صدور آی دی کارت باید عضو این انجمن باشند کار باطل دیگر و قانون من درآوری بود.

عباس محمدیان افزود: حمایت از جامعه خبری در اساسنامه سازمان ما وجود دارد و فارغ از جریان سیاسی از خبرنگاران در هر حوزه مانند فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی حمایت می‌ کنیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان ادامه داد: به هیچ عنوان اجازه نمی‌ دهیم بلند ترین مقامی به خبرنگاران توهین کند و اگر قدرت برخورد با آن مسئول را هم نداشته باشیم در فضای رسانه ای حمایت می‌ کنیم.

محمدیان افزود: در بحث توهین به خبرنگار در هیات فوتبال از رئیس این هیات پیگیری کردیم و دوستان در پاسخ اعلام کردند این موضوع صحت ندارد !
ایشان در ادامه افزودند: البته بنده به صداقت دوستان خبرنگار اعتماد دارم، آن ها منش صنفی دارند و البته ما صادق‌ ترین خبرنگاران کشور را در مشهد داریم.
محمدیان همچنین در مورد بیانیه صادر شده توسط انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی هم افزود: اصل و مبنای این انجمن باطل است، و این موضوع که برای حضور در هر نشستی نیاز به آی دی کارت دارد نیز کار باطل دیگر و قانونی من درآوردی است.
محدود کردن ورزش به طیفی خاص موجب لطمه زدن به آن ورزش می‌شود خصوصا ورزش پر طرفداری مانند فوتبال!
رئیس سازمان بسیج رسانه در پایان تاکید کرد: قانون رسانه می‌ گوید مسئول انتخاب خبرنگار مدیر رسانه است و هیچ انجمن و هیاتی نمی‌ تواند در آن دخالت کند.
سید شایان حسینی راد، خبرنگار پایگاه خبری افق مشهد

اخبار مرتبط