شما اینجا هستید

اجتماعی » آماده سازی شهر مشهد در روز طبیعت

به گزارش پایگاه خبری تحیلی افق مشهد به نقل از روابط عمومی شهرداری، مهدی یعقوبی با اعلام این خبر افزود: خدمات این معاونت در ۲۹ مکان و بوستان ارائه می شود که کمپ غدیر، بوستان خورشید، آرامگاه فردوسی، کوهسنگی، هفت حوض و بوستان ملت از جمله آن هاست. همچنین در روز طبیعت تمام کارکنان فضای سبز و خدمات شهری شهرداری مشهد آماده باش هستند و حدود سه هزار کیلو کیسه زباله نیز در بوستان ها، فضاهای سبز و آرامستان بهشت رضا(ع) بین مردم توزیع خواهد شد.
وی افزود: در روز طبیعت برگزاری راهپیمایی محیط زیستی در بوستان غدیر با همکاری سازمان های مردم نهاد و توزیع کیسه های پارچه ای نیز برنامه ریزی شده است. ۵۰۰ آتش نشان آماده باش خواهند بود و ۳۰ دستگاه خودور آتش نشانی در مبادی ورودی و خروجی شهر و مناطق ییلاقی مستقر می شوند. خودروهای آتش نشانی در اماکن تفریحی و ییلاقی شهر در روز طبیعت از جمله کمپ غدیر ، میدان نمایشگاه، مجتمع پردیس، جاده جدید قوچان، سه راه فردوسی به صورت رفت و برگشت، پارک ملت، بوستان لاله، پارک کوهسنگی، جاده کلات، بوستان بسیج ، هفت حوض و جاده مغان ، ایستگاه جدید جاده خلج ، بهشت رضا (ع) ، خواجه اباصلت و غیره استقرار می یابند. همچنین در این روز تانکرهای آب غیرشرب هم برای شست و شو در مکان های مورد نیاز قرار داده شده و سرویس های بهداشتی نیز آماده سازی شده است و بازارها و فروشگاه های شهر ما شهرداری در مبادی ورودی و خروجی شهر فعال است.
در پایان قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد بیان کرد: آموزش کودکان از طریق بازی های مختلف مرتبط با موضوع بازیافت در ۶ پارک شهر شامل کوهسنگی ، ملت ، بهار ، بهشت و غدیر از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد