رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹
  • کد خبر : ۱۴۳۷۱
  • چاپ خبر : سه نمایشگاه تخصصی مواد غذایی در مشهد گشایش یافت
مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد

سه نمایشگاه تخصصی مواد غذایی در مشهد گشایش یافت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد، مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: یکی از این نمایشگاهها نمایشگاه محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم گواهی شده و گیاهان دارویی یا ‘ارگانو فود’ است.
محمد جواد محبی افزود: این نمایشگاه با هدف فراهم کردن بستر آشنایی شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی، معرفی توانمندی های شرکتها در زمینه تولید محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم برپا شده است.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه ۱۳۰ شرکت داخلی و یک نمایندگی برند خارجی از کشور ایتالیا در فضایی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع حضور یافته اند که تعداد شرکت کنندگان نسبت به دوره قبل این نمایشگاه ۵۰ درصد افزایش دارد.
وی گفت: برگزاری دومین جشنواره غذایی مشهد به همراه همایشها و کارگاه های آموزشی از برنامه های جانبی نمایشگاه محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم است.
محبی افزود: نمایشگاه شیرینی، شکلات، موادخام و ماشین آلات، آجیل و خشکبار و میوه های خشک نیز فرصتی برای گردهمایی هنرمندان این عرصه ایجاد کرده تا در اشتغالزایی، تولید و سرمایه گذاری با یکدیگر همکاری کنند.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه ۴۳ شرکت داخلی و ۲ شرکت خارجی در مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع محصولات خود در زمینه شیرینی، شکلات، مواد اولیه و ماشین آلات را در معرض بازدید عموم قرار داده اند.
وی گفت: نمایشگاه آرد، نان و غلات نیز با هدف آشنایی فعالان با فناوری های روز، اعطای نمایندگی و عقد قرارداد بین تولیدکننده و سرمایه گذار و فروش تجهیزات برپا شده است.
مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد افزود: در این نمایشگاه ۱۰ شرکت داخلی در مساحت ۵۰۰ مترمربع ۲۰۰ غرفه برپا کرده و محصولات خود را در معرض بازدید عموم قرار داده اند.
وی اظهار داشت: این نمایشگاه ها تا پنجم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد دایر است.

اخبار مرتبط