رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
  • کد خبر : ۱۲۰۵۷
  • چاپ خبر : ۲۲ بهمن نماد قدرت نمایی جمهوری اسلامی است
حجت الاسلام مهدی طائب

۲۲ بهمن نماد قدرت نمایی جمهوری اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد، حجت الاسلام مهدی طائب یکشنبه شب در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سی و دومین سالگرد شهادت شهید رضا خضرائی راد در مسجد قبای مشهد افزود: دشمنان سخت ترین تحریمها را علیه انقلاب اعمال کرده اند اما به سخت ترین وجه شکست خواهند خورد.
وی اظهار داشت: ۲۲ بهمن امسال نماد قدرت جمهوری اسلامی به گونه ای تجلی می کند که به فرموده رهبر معظم انقلاب دیدنی خواهد بود. ۲۲بهمن امسال به فروپاشی آمریکا شتاب و سرعت می بخشد.

وی گفت: امام راحل فرمود اسرائیل باید از بین برود و امروز بعد از چهل سال موشک های حماس و حزب الله لبنان هم به سوی این رژیم نشانه رفته اند.
فرمانده قرارگاه عمار ادامه داد: دشمن می خواهد با برجام ۲، قدرت موشکی ما را از بین ببرد و می گوید دست از حمایت نیروهای مقاومت بردارید همه اینها در حالی است که چند سال پیش نخست وزیر رژیم صهیونیستی، ایران را تهدید به حمله کرد که با پاسخ تند و قاطع رهبر معظم انقلاب مبنی بر ویران کردن حیفا و تل آویو روبرو شد.
حجت الاسلام طائب گفت: انقلاب اسلامی مقدمه ظهور امام زمان (عج) است و باید کاری کنیم که امام عصر(عج) بتواند ظهور کند و زمانی این امر محقق می شود که سلاح ها علیه امام زمان (عج) از کار بیفتد.

وی افزود: تاکنون در زمینه از کار انداختن سلاحهای دشمن موفق بوده ایم.
سردار شهید رضا خضرائی راد از فرماندهان اطلاعات عملیات لشکر ۵ نصر خراسان بود که در هفدهم دی ماه سال ۶۵ در عملیات کربلای پنج و در منطقه شلمچه به شهادت رسید.

اخبار مرتبط