رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
  • کد خبر : ۱۰۴۱۲
  • چاپ خبر : ۱۴ طرح در گناباد، بجستان و خواف به بهره برداری رسید
طرح بهره برداری شهرستان ها

۱۴ طرح در گناباد، بجستان و خواف به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق مشهد، از این تعداد چهار طرح در بخشهای صنعتی و واحدهای فناوری گناباد با هزینه بیش از ۲۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۱ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.
این طرحها در بخش های تولید در و پنجره نرمال و یو.پی.وی.سی و صنایع چوبی، مبل و منبت، واحدهای فناور در مرکز رشد و فناوری و لوازم الکترونیکی و صنایع غذایی است.
همچنین در دومین روز دهه فجر هشت طرح در بخشهای عمرانی، بهداشتی، کشاورزی، خدماتی شهرستان خواف با هزینه ۲۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
این طرحها شامل آزمایشگاه مرجع، کارگاه آزمون آنلاین، دامداری سبک و تامین علوفه، آموزشگاه سه کلاسه، خانه بهداشت و ساختمان دهیاری روستای وراب، لوله گذاری چاه کشاورزی و آب شیرین کن روستای محمد آباد است.
علاوه برآن بهره برداری از ۲ طرح شامل خانه مددجویان روستای مزار و نیروگاه خورشیدی ۲۰۰ کیلوبایتی اداره اوقاف و امور خیریه با هزینه ۱۳۶ میلیارد ریال در شهرستان بجستان آغاز شد.
طی دهه فجر ۲۷۸ طرح در بخشهای مختلف با هزینه ۹۹۰ میلیارد ریال در شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در جنوب استان خراسان رضوی به بهره برداری می رسد.
شهرستانهای خواف، بجستان و گناباد در مجموع با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت به ترتیب در ۲۶۷، ۲۷۸ و ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارند.

اخبار مرتبط